Dnes som uverejnila na svoj instagram fotku s tzv. NUTRIKOZMETIKOU, dlho netrvalo a hneď mi začali od vás prichádzať otazky typu čo to vlastne tá nutrikozmetika je?? Po viac ako ročnej prestávke od pridania posledného blogu som usúdila, že asi je čas sa vrátiť aj do takejto komunikácie s vami a teda človek by neveril som tu a píšem.

Ak chcete zdravú a krásnu pleť bez vyrážok, akné, bez červených fľakov, ak chcete pleť hydratovanú, vypnutú, ak chcete regulovať prejavy starnutia, prečítajte si o tom, ČO JE TO NUTRIKOZMETIKA ???? 

Problémy s pleťou –  aknózne prejavy, presušená pokožka, ktorá rýchlo začervená, pigmentácie, dehydratácia, vrásky… nevyriešime jednoduchými 3 krokmi starostlivosti o pleť. Ak chceme zdravú a krásnu pleť, je nutné do pleti aj investovať. Špecializované séra a výživa pleti pomocou NUTRIKOZMETIKY sú produkty, ktoré zmenia stav pleti a postarajú sa nielen o jej krásu, ale aj o zdravie.

NUTRIKOZMETIKA TRUVIVITY je spojením 2 prestížnych značiek: Najväčšieho výrobcu prírodných doplnkov stravy NUTRILITE a jednej z 10 najlepších a najprestížnejších kozmetických značiek ARTISTRY.

Tento MOST MEDZI KRÁSOU A ZDRAVÍM PLETI cielene podporuje pružnosť pleti, produkciu kolagénu a zlepšuje hydratáciu našej pleti. 

TRUVIVITY sa skladá z 2 krásnych, dizajnových balíčkov, v jednom sú tablety a v druhom nápoje v prášku. Zakúpiť si ich môžte aj na mojom eshope kliknutim TU! 

DRINK TRUVIVITY

Drink vypite ráno, zarobte si ho do 240 ml čistej vody a užite si jeho osviežujúcu chuť. Chráni pleť počas dňa, znižuje únavu a osviežuje pleť. (drink nepite spolu s kávou, kofeín nepriaznivo pôsobí na vstebávanie vitamínov a živín) Čím je TRUVIVITY drink výnimočný?? Beauty technológiou FYTOCERAMID KOMPLEX s obsahom ceramidov zo špeciálneho druhu pšenice a vysokým obsahom vitamínu C + zinku. (nápoj je bezlepkový)

Vedeli ste o tom, že TRUVIVITY DRINK pomáha udržiavať hydratáciu vo vnútri pleti a na povrchu pleti ju chráni pre vonkajším vysušovaním???? Podporuje aj liečbu aknóznych prejavov, dermatitíd a znižuje precitlivelosť pokožky, taktiež znižuje únavu, chráni pokožku pred oxidačným stresom počas dňa, cielene podporuje pružnosť pleti a zabezpečuje pokožke potrebné vitamíny. Nutrikozmetika je skutočný elixír krásy, základ správnej starostlivosti o pleť. 

TABLETY TRUVIVITY

Tablety obsahujú okrem FYTOCERAMID komplexu aj FYTOINFÚZNY KOMPLEX s extraktom z kustovnice čínskej (goji), s výťažkom zo šípok a výťažkom z hroznových jadierok. Tablety užívajte na noc, na podporu obnovy kolagénu a zlepšenie hydratácie pleti.

Prečo má TRUVIVITY 2 fázy???

Značka TRUVIVITY priniesla na náš trh najskôr prvú fázu zameranú na VÝŽIVU PLETI ZVNÚTRA. Zvykli sme sa na nový režim starostlivosti o pleť, pridali sme do našich rituálov DRINK ráno a TABLETY večer, teraz je čas k jednoduchému režimu pridať ďalšie mega účinné doplnky.

1.fáza pre zdravie vašej pleti:

Vedeli ste o tom, že TRUVIVITY DRINK z prvej fázy na VÝŽIVU PLETI pomáha udržiavať hydratáciu vo vnútri pleti a na povrchu pleti ju chráni pre vonkajším vysušovaním???? Podporuje aj liečbu aknóznych prejavov, dermatitíd a znižuje precitlivelosť pokožky, taktiež znižuje únavu, chráni pokožku pred oxidačným stresom počas dňa, cielene podporuje pružnosť pleti a zabezpečuje pokožke potrebné vitamíny. Nutrikozmetika je skutočný elixír krásy, základ správnej starostlivosti o pleť. Obsahuje FYTOCERAMIDY zo špeciálneho druhu pšenice ( drink je však bezlepkový ), VITAMÍN C a ZINOK. 

Vedeli ste o tom, že TABLETY TRUVIVITY zlepšujú uzamknutie hydratácie v pokožke a zvyšujú schopnosť obnovy kolagénových vlákien? Truvivity cielene podporuje pružnosť pleti, produkciu kolagénu, elasticitu, redukciu jemných liniek a vrások a hydratáciu. Taktiež pomáha pri liečbe rôznych kožných problémov, akú sú napríklad dermatitídy, ekzémy, aknózne prejavy atď…. Obsahujú FYTOINFÚZIU s extraktom z kustovnice čínskej ( goji ), s výťažkom zo šípok a výťažkom z hroznových jadierok. Tablety spapajte na noc, na podporu obnovy kolagénu a zlepšenie hydratácie pleti.

2.fáza pre zdravie vašej pleti:

Druhá fáza je zameraná na OCHRANU POKOŽKY PRED VPLYVOM VOLNÝCH RADIKÁLOV. Vedci v našich laboratóriách testovali 900 druhov rastlín, kým našli najexkluzívnejšie, najlepšie zloženie na ochranu pleti pred oxidačným stresom.

Práve OXIDAČNÝ STRES spôsobuje väčšinu pleťových problémov a poškodení. Oxidačný stres vzniká, ak nastane nerovnováha medzi antioxidačnou kapacitou bunky a množstvom voľných radikálov. Čím viac voľných radikálov, ( zdroj: slnečné žiarenie, nesprávna životospráva, vysmážané jedlá, znečistené životné prostredie, fajčenie, alkohol, psychická záťaž atď..) a čím menej ochrancov buniek – ANTIOXIDANTOV, tým viac pleťových problémov a poškodení. ( dehydratácia, precitlivelosť, hyperpigmentácie, zápalové procesy, akné, atď.. ) 

Vedeli ste o tom, že TRUVIVITY DRINK OXIBEAUTY obsahuje veľmi silné antioxidanty a upokojujúce zložky v technológii PHYTO BEAUTY ??? Nájdete v ňom RÍBEZLU, KAMILKY a vitamín E !!! 

TRUVIVITY TABLETY OXIBEAUTY obsahujú technológiu PHYTO VIBRANT s mega účinnou meďou, šalviou a aróniou. 

Výživa a ochrana pleti zvnútra by mala byť súčasťou životného štýlu každej ženy, ktorá má ako prioritu krásu a zdravie svojej pleti a tela. Pretože naše telo je chrámom pre našu dušu. 

Správne dávkovanie:

RÁNO: Zelený drink + Fialové tablety 

OBED: Fialový drink

VEČER: Zelené tablety 

Prečo CERAMIDY?

Fytoceramidy obnovujú ochrannú lipidovú bariéru na povrchu pleti, udržiavajú v pleti hydratáciu, chránia ju a predlžujú mladistvý vzhľad pleti. 

Prečo KUSTOVNICA ČÍNSKA?

Kustovnica (Goji) je známa superpotravina, bohatá na vysoký obsah vitamínu C. Jej schopnosti sú: antioxidácia a silná ochrana kolagénových vlákien

Prečo ŠÍPKOVÁ RUŽA?

Šípky majú vysoký obsah vitamínu C, odbúravajú oxidačný stres, zlepšujú funkciu kolagénových vlákien. 

Prečo HROZNOVÉ ZRNIEČKA?

Podporujú čistenie pleti a obnovu kolagénu, majú silný antioxidačný účinok. 

Prečo ZINOK?

Zinok výrazne prispieva k správnej funkcii pokožky. Má antivirotické účinky, účinne pomáha pri zápaloch kože, pri dermatitídach, pri aknóznych prejavoch, pomáha blokovať zápalové procesy pleti ( spolu s omegou3 )

Užite si svoj rituál krásy s našim beauty elixírom TRUVIVITY.

Blog vznikol v spolupráci s www.krasavpopredi.sk