Healthy Factory vznikla ako vaša továrnička zdravia, ako malá továreň na zvbudenie potreby žiť zdravšie, jednoduchšie, aktívnejšie a hlavne v láske k samému sebe. Dnes je 3. apríl 2017, deň kedy oslavujeme 3. NARODENINY. Až sa mi nechce veriť, že už sú to 3 roky čo s vami zdielam všetko moje nadšenie, cestovanie, moju lásku … môj život! Snažím sa byť odrazom toho, čo chcem príjmať. Energiu, ktorú vyžarujú naše myšlienky a postoje vysielame ako magické pole. V určitých situáciach slúži ako štít aj proti každodennej negativite, ktorej sme vystavení.

Ak chcete lásku, dávajte lásku.
Ak chcete pravdu, buďte pravdiví.
Ak chcete rešpekt, ukážte úctu.

Musíme byť zdrojom toho, čo hľadáme, mať trpezlivosť a všetko k nám príde. Ďakujem za každého jedného z vás, mojich čitateľov a tu je môj dlhšie sľubovaný darček – kolekcia oblečenia HEALTHY FACTORY – Go Healthy
Všetky kúsky sú navrhované s láskou slovenským srdcom, ručne šité a hlavne ručne potlačené na Indonézskom ostrove Bali.

HOODIES

Čierna s bielou alebo šedá s neonovo oranžovou ananásikovou potlačou na kapucni a nápisom Go Healthy na hrudi. Kapucne sú z vnútornej strany zladené s farbou potlače. Mikinky majú vrecká a zaujímavý detail na palec na konci rukávu.

Materiál: 100% bavlna
Veľkosť: S – M – L (na fotke mám oblečenú veľkosť S)

SWEATSHIRTS

Čierna s čiernou alebo šedá s neonovo oranžovou potlačou na hrudi s nápisom Healthy Factory. Mikiny sú over size strihu.

Materiál: 100% bavlna
Veľkosť: M – L (na fotke mám oblečenú veľkosť M)

LEGGINS

Vzhľadom na veľký obsah bavlny sú vhodné aj na chladnejšie dni, alebo skoré jarné rána. Stále sú však dostatočne elastické a pohodlné. Milujem ich pás rozdelený na tri časti, navrhla som práve tento strih, aby krásne prekrili nedostatky, ktoré občas potrebujeme v okolí pása schovať.

 

Čierne s bielou alebo šedé s neonovo oranžovou potlačou na pravej nohe s nápisom HEALTHY FACTORY.

Materiál: 90% bavlna a 10% lycra
Veľkosť: S – M – L (na fotke mám oblečenú veľkosť S)

 

Čierne s bielou alebo šedé s neonovo oranžovou potlačou na pravom kotníku s jabĺčkovým logom Healthy Factory a HEALTHY FACTORY nápisom okolo pása.

Materiál: 90% bavlna, 10% lycra
Veľkosť: S – M – L (na fotke mám oblečenú veľkosť S)

Šedočierne alebo šedočierne so zeleným detailom na páse a kotníkoch. Tento model dopĺňa čierna potlač na pravej strane lona s nápisom Go Healthy. Len tak mimochodom tieto sú extrémne pohodlné a tvarujúce postavu.

Materiál: 60% polyester, 40% elastane
Veľkosť: S – M – L (na fotke mám oblečenú veľkosť S)

BEANIES

Rozkošné, zároveň štýlové čiapky v bielej, čiernej alebo šedej farbe s ananásikovou potlačou. Kúsok raja na chladnejšie dni.

Materiál: 100% bavlna
Veľkosť: uni

 

Keďže sľubovaný eshop je stále v procese dokončenia pre objednanie jednotlivých kúskov mi napíšte správu na facebook alebo instagram.
V rámci Slovenska Vám bude zásielka odoslaná na dobierku za poštovné 2,50 eura, pri objednávke mimo SR je potrebná platba vopred na bankový účet alebo paypal. Poštovné mimo SR sa odvíja od danej krajiny a váhy balíčka. pre Európu je to zvyčajne okolo 3,50 – 11 eur. Nezabudnite uviesť svoju veľkosť :-)

Za krásne fotografie ďakujem Bebke Čepčekovej z BEBa Photography a mojej kamarátke Lucke za modelkovanie :-)
#GoHealthy

Predaj zabezpečuje spoločnosť Sebia s.r.o. Staré Grunty 7/B, Bratislava IČO: 35768053
Všeobecne obchodne podmienky