V skincare oblasti prichádza prichádza jeden obrovský prelom za druhým a my sme radi, že práve vy môžete byť pri tom a nastaviť si svoj rituál krásy presne podľa potrieb vašej pleti a najnovších trendov z oblasti dermatokozmetiky a kozmetológie. Vitajte v novej ére profesionálnej starostlivosti o pleť.

Položme si základnú otázku:

Prečo PERSONALIZÁCIA V OBLASTI STAROSTLIVOSTI O PLEŤ ???

Edith Rehnborg – zakladateľka značky ARTISTRY povedala, že každá žena je jedinečným originálom a umeleckým dielom, ktoré sama tvorí.

…. a presne taká je aj vaša pleť. Vaša pleť je jedinečným originálom a umeleckým dielom, ktoré sama tvoríte svojim prístupom, svojimi zvykmi, každodennou starostlivosťou o pleť a rozhodnutiami, ktoré robíte.

Personalizácia je profesionálny a ucelený prístup k vašej pleti, ktorý berie do úvahy vašu výnimočnosť, váš typ pleti a špecifický stav pleti. Personalizácia vytvára individuálny režim starostlivosti o pleť presne podľa potrieb vašej pleti.

Ak nebudeme všetky vyzerať rovnako dobre v tých istých šatách, alebo vo farebných odtieňoch, prečo sa chybne domnievame, že nám sadne presne ten istý krém, alebo sérum, ktoré úžasne vyhovuje kamarátke? Každá z nás máme naozaj jedinečnú pleť a jej potreby sa líšia.

SKUTOČNE KRÁSNA A ZDRAVÁ PLEŤ ZAČÍNA JEJ POZNANÍM a personalizácia je nástroj, aby ste získali tú správnu starostlivosť o pleť presne pre vás. Od správne zvoleného čistenia, cez vhodne zvolený pleťový  a očný krém, až po perfektne navolené koncentrované sérum.

Prvým krokom správnej starostlivosti o pleť je ODBORNÁ ANALÝZA PLETI S.A.M. Ak ste analýzu pleti ešte nezažili, určite kontaktujte čo najskôr vašu beauty konzultantku KP, ktorá vám poslala tento blog, alebo ak beauty konzultantku zatiaľ nemáte, napíšte správu priamo nám  na KP.

  • analýza pleti je beauty hodinkou a vzdelaním o pleti pre každú ženu bez ohľadu na vek, stav a typ pleti! 
  • ODHALÍ AKTUÁLNY STAV A TYP PLETI, POTREBY VAŠEJ PLETI, UKÁŽE PROBLÉMY VOĽNÝM OKOM NEVIDITEĽNÉ 
  • pomocou KONZULTÁCIE si OSVOJÍTE SPRÁVNE ZVYKY STAROSTLIVOSTI O PLEŤ, dostanete NÁVRH ÚČINNÉHO REŽIMU STAROSTLIVOSTI PRESNE PODĽA POTRIEB PLETI. 

NOVINKOU luxusnej značky ARTISTRY je PERSONALIZOVANÉ SÉRUM SIGNATURE SELECT, ktoré presne zapadá do filozofie, o ktorej píšeme. Kvalitné a správne zvolené sérum je absolutným základom vášho správneho skincare režimu.

Čistiaci krok a tonikum ( pleťová voda ) pleť ČISTIA A PRIPRAVUJÚ, koncetrované esencie – séra – pleť NASÝTIA a ošetrujúce prípravky – krémy – pleť VYŽIVUJÚ!

Prvé personalizované sérum značky ARTISTRY vychádza z vedeckého dermatologického faktu, že pleťové problémy vznikajú v rôznych vrstvách pleti a sú vzájomne prepojené. Ak by sme však vrstvili niekoľko sér naraz, využijeme naplno benefity iba toho séra, ktoré sme naniesli ako prvé.Riešenie ponúka práve ARTISTRY. Signature select obsahuje 2.5 x viac účinných ingrediencií, ako sme kedykoľvek predtým použili, obsahuje čisté ingrediencie zo zdrojov NUTRILITE a rieši niekoľko pleťových problémov súčasne. A vytvoríte si ho vy sami 🙂

Sérum obsahuje 2 časti:

  1. FYTOINFÚZNU BÁZU s 5 aktívnymi rastlinami ( GRANÁTOVÉ JABLKO, ZELENÝ ČAJ, ČIERNA RÍBEZĽA, ŠPENÁT, ČEREŠŇA ACEROLA ) s antioxidačným pôsobením už v základe séra. Vďaka fytoinfúznej vode zvyšujeme PENETRÁCIU ÚČINNÝCH LÁTOK do hĺbky pleti až o 175% v porovnaní s tým, ak by boli použité bez bázy. Môžete mať totiž najúžasnejšie ingrediencie, ale ak ich nedáte do správnej bázy, strácajú svoje účinky.
  2. Vysokoúčinné špecifické prísady uzavreté do 5 rôznych aktivátorov. 
  • Hydratačný aktivátor s Hydro probiotic technológiou ( na zvýšenie hydratácie pleti ) Ak máte dehydratovanú pleť, môžete používať super špičkové protivráskové produkty, ale nevyužijete maximálny potenciál produktov. Hydratácia je ZÁKLAD optimálnej starostlivosti o pleť a voda je skutočne superúčinnou ingredienciou, ktorú vaša pleť potrebuje. Technológia MICROBIOME obnovuje a ochraňuje lipidovú bariéru, podporovaním prirodzenej pleťovej mikroflóry pomocou prospešných baktérií lactobacillus, ktoré sa v našej ochrannej vrstve nachádzajú. Hydratačný aktivátor zvýši hydratáciu o 233%! ( H ) 

Vy: Pre koho je hydratačný aktivátor ( H ) určený? 

KP: Pre všetky ženy a mužov bez ohľadu na vek a typ pleti / pre každého, kto pracuje v klimatizovanom prostredí / pre suchú a citlivú pleť / pre aknóznu pleť / pre klientky s nedostatočným pitným režimom / pri zmene ročných období / pre klientky, ktoré častejšie cestujú autom, alebo lietadlom / pre klientky, ktoré pracujú v uzavretom priestore – office, nákupné centrum, fitko / 

  • Aktivátor proti vráskam s line diminishing technológiou s obsahom Lifesirt ( redukovanie jemných liniek a vrások ) Podporuje štruktúru pleti, spevňuje kolagénové a elastínové vlákna, navracia rovnováhu, štartuje nárast mladého proteínu. Redukuje jemné linky a vrásky, ktoré vidíme. Zaisťuje, aby podporné kolagénové vlákna vo vrchnej vrstve pleti ostali prepojené. ( W )

Vy: Pre koho je určený aktivátor proti vráskam ( W )? 

KP: Pre klientky, ktoré chcú redukovať jemné linky a vrásky / pre klientky vo veku okolo 30 rokov a viac / pre klientky, ktoré majú viditeľné mimické vrásky / 

  • Rozjasňujúci aktivátor s Radiante renewal technológiou ( rozjasnenie – obnovenie pleti, navrátenie žiarivého vzhľadu. Pre všetky typy pleti, pre všetky vekové kategórie, 2 x denne ) Mdlá a fádna pleť vzniká nesprávnou starostlivosťou, starnutím, nedostatočným pitným režimom, nevyváženou životosprávou atď..Na povrchu pleti sa hromadia odumreté bunky a tie majú vplyv na vzhľad a textúru pleti. Aktivátor obsahuje technológiu, ktorá je zameraná na obnovu pleťových buniek a odstraňovanie nahromadených buniek. ( B )

Vy: Pre koho je určený rozjasňujúci aktivátor ( B ) ? 

KP: Pre klientky s nedostatočnou obnovou pleti a mdlou pleťou “bez života” / pre klientky, ktoré sa nepravideľne odličujú a nedodržiavajú režim čistenia 2 x denne / pre klientky, ktoré majú akné / pre klientky so šupinkami / pre klientky so zmiešanou pleťou / pre klientky, ktoré chcú obnoviť pleť a znovu ju nabiť energiou. Aktivátor vhodný pre všetky vekové kategórie. 

  • Spevňujúci – liftingový aktivátor so skin tightening technológiou ( lifting, vypnutie pleti ) pre liftingový efekt. Spevňuje a vypína pleť obnovou kolagénových vlákien z hĺbky pleti. Špeciálne sa zameriava na spevňujúcu kolagénovú sieť v dolných vrstvách pleti. Technológia zabezpečuje, aby zostali proteínové zväzky pevne prepojené a boli skutočnou oporou pre pleť. ( F ) 

Vy: Pre koho je spevňujúci aktivátor určený ( F ) ? 

KP: Pre klientky, ktoré chcú dosiahnuť liftingový efekt / pre klientky, ktoré majú ovisnuté kontúry tváre / pre klientky, ktoré majú výraznejšie linky a vrásky / pre klientky, ktoré potrebujú obnoviť kolagénovú sieť v pokožke / pre klientky vo veku okolo 40 rokov 

  • Aktivátor na zjednotenie tónu pleti so Spot targeting vitamin C technológiou ( zjednotenie tónu, obnova pleti postihnutej hyperpigmentáciou ) Pigmentové štvrny nevznikajú iba vekom. Je to pleťový problém, ktorý sa môže týkať každej z nás. Vznikajú vplyvom slnečného žiarenia, hormonálnymi zmenami, sú častou súčasťou aknóznych prejavov atď. Aktivátor penetruje vitamín C do hĺbky pleti, pomáha bieliť melanínové vzhluky, zmenšuje produkciu melanínu v melanocytoch. Obnova pleti postihnutej začervenaním, pigmentovými zhlukmi, pehami, poškodením od slnka.( S )

Vy: Pre koho je určený ( S ) aktivátor na zjednotenie tónu pleti? 

KP: Pre klientky, ktoré trpia hyper-pigmentáciou / pre klientky s geneticky danými pehami / pre klientky s pigmentáciami po pôrode, alebo pri hormonálnych zmenách / pre klientky s červenými fľakmi po akné / pre klientky po exotickej dovolenke / pre klientky, ktoré nechránia pravideľne svoju pleť pred slnkom / pre klientky s tmavými, hnedými fľakmi, alebo farebnými nerovnosťami pleti 

5 aktivátorov vytvorí použitím 3 rôznych druhov aktivátorov 25 kombinácií, ktoré viete namiešať do svojho personalizovaného séra. 25 sér v jednom 🙂 WOW! Do jedného séra môžete namiešať maximálne 3 rozdielne aktivátory…

Alchimistkou, ktorá namieša elixír krásy, budete práve vy. Podľa problémov, ktoré chcete riešiť, vyberte 3 AKTIVÁTORY, našrobujte ich na flaštičku s fytoinfúznou vodou a uvoľnite vysokoúčinné prísady do bázy. Sérum premiešajte a voilá: Vaše SIGNATURE PERSONALIZOVANÉ SÉRUM je pripravené pracovať v rôznych úrovniach pleti, s viacerými pleťovými problémami naraz. 

Vedeli ste, že 90% vašich bežných kozmetických prípravkov ostáva na povrchu pleti a nemá schopnosť penetrovať do hĺbky?

Séra sú krásnou budúcnosťou pre našu pleť, sú koncentrovanou účinnou “bombou”, sú zmenou, ktorú chybne čakáme od krémov, ale prichádza práve vo forme sér, sú produktom, ktorý urobí na vašej pleti skutočný rozdiel. Séra sú najlepším priateľom pre našu pleť.

Vy: Prečo teda potrebujem používať aj krém, keď je sérum tak účinné???

KP: Práve preto, že sérum penetruje do hĺbky pleti a neostáva na povrchu, potrebujete ošetrovať aj vrchnú vrstvu pleti pred vplyvom voľných radikálov, pred slnečným žiarením, stratou hydratácie, krém obnovuje poškodenú lipidovú bariéru atď…Všetko má svoj význam, sérum a krém dokonale spolupracujú. 

Ak chcete maximálne využiť benefity tohto výnimočného prípravku, nanášajte ho do pokožky pomocou GALVANOTERAPIE, dermatologickým prístrojom DERMASONIC by ARTISTRY. Aktivujte si ošetrujúci režim Signature select a profesionálne ošetrenie v pohodlí domova môže začať.

Viac infošiek o prístroji DERMASONIC TU:

Blog vznikol v spolupraci s www.krasavpopredi.sk