Chceli by ste vedieť, prečo sa Vaša pleť zamiluje do prístroja Dermasonic?? Prečo sa do Dermasonicu zamilujete aj vy, rovnako ako stovky žien v komunite Krása v popredí? Tak želám príjemné čítanie. 🙂

✓ Základné infošky

Prístroj je naozaj krásny, dokonale uchopiteľný, dokonca “komunikuje” a pomáha vám zorientovať sa v možnostiach režimov. Je veľmi intuitívny a dá sa povedať že “smart”, pretože funguje veľmi logicky a jednoducho.

K prístroju sa dajú pripojiť 3 hlavice: hlavica s čepeľou na ultrazvukové čistenie pleti, hlavica na galvanoterapiu + účinnejšie vpracovávanie sér do hĺbky pleti a hlavica na ošetrenie očného okolia a účinnejšie vpracovanie očných krémov.

Dermasonic sa začne chovať podľa toho, aký nástavec naň dáte. Intenzitu ošetrenia môžete regulovať pomocou 3 stupňov, prepínate si ich krátkym stlačením tlačítka ON/OFF. Absolutne úžasné je aj to, že každý režim je nastavený na dobu, počas ktorej ho máte používať a po uplynutí stanoveného času sa sám automaticky vypne. Takže si nemôžete uškodiť, ak sa budete riadiť stanoveným časom. Titanové časti hlavice čistite po použití jemným dezinfekčným prípravkom bez obsahu liehu / alkoholu, alebo LOC čistiacimi obrúskami. Fantastický, krásny, jednoduchý na obsluhu a použitie,superúčinný

✓ Čo tie účinky? Budú sa diať zázraky??? 

Začnem ULTRAZVUKOVÝM ČISTENÍM. Nástavec s titanovou ultrazvukovou špachtľou produkuje ultrazvukové vibrácie s frekvenciou 30 000 Hz a na pokožke vytvára efekt bublinkových trysiek,  funguje ako taká “vapka” pre pleť 🙂, ktorá výrazne pomáha čistiť póry. Pred použitím našej beauty “vapky” pleť vyčistite prvým krokom, poriadne navhlčite pleťovou vodou BEZ ALKOHOLU ( alebo čistou vodou, ja doporučujem pre lepší účinok pleťovú – z našich je vhodná Youth Xtend a HydraV, Essentials nie ), ideálne sa na pokožku nanáša pomocou malého rozprašovača. Ak budete mať pokožku naparenú / po sprche /, efekt čistenia bude ešte silnejší – čistenie bude oveľa účinnejšie. Pleť si pomocou Dermasonicu čistite 1 – 2 x týždenne, tak dlho, ako trvá režim čistenia automaticky v prístroji navolený.

Čo môžeme očakávať od ultrazvukového čistenia? Vyčistenie čiernych bodiek, vytiahnutie nečistôt z pórov, odblokovanie kožných žliaz, odstránenie odumretých buniek, škodlivín, zvyškov makeupu, detoxikáciu pleti, atď….Čím viac sa staráme o pleť, tým je lepšia penetrácia účinných zložiek do pleti. ( potrebná exfoliácia odumretých buniek a zhrubnutej vrstvy pokožky ) 

Úžasné, čo vy na to??? 🙂 Pri prvom nástavci sa zázraky dejú…ak nie na počkanie, určite po pár čisteniach. Poďme sa mrknúť na druhý….

Pomocou GALVANICKÉHO NÁSTAVCA, jednoduchým spôsobom, v pohodlí domova sme tvorcom vlastnej zdravej a krásnej pleti, aktivujeme pleťové bunky a tým výrazne zvyšujeme regeneráciu pokožky, zvýšime prísun aktívnych zložiek z našich sér až na 24 hodín, spomaľujeme stárnutie buniek, zvýrazňujeme hydratáciu, prejasňujeme pleť, zjemňujeme ju, vypíname a minimalizujeme rozšírené póry. Po zvolení jedného z 5 režimov sa automaticky spustí program pri dotyku s pokožkou a po uplynutí času ošetrenia sa sám vypne.

  • Čistý galvanický tok využívajú režimy VITAMÍN C, HYDRATÁCIA a ŽIARIVOSŤ, ten penetruje do výrobku a následne do hĺbky kože, až na bazálnu úroveň. Zase easy, ako nedeľné ráno, zopakujem: nasadím hlavicu, zapnem prístroj, vyberiem program, nastavím intenzitu, aplikujem po dobu nastavenú v prístroji, po uplynutí sa prístroj sám vypne…Baby, ja som NADŠENÁ !!!! 🙂
  • Galvanický tok v kombinácii s mikro-masážou, tzn.DERMÁLNY PRÚD využívajú režimy PROTI VRÁSKAM, SIGNATURE SELECT A LIFTING. Samozrejme, že milovaná ARTISTRY pôsobí na pokožku aj bez použitia DERMASONICU, len je to trvá oveľa dlhšie a účinok je naviazaný na štruktúru pleti každej klientky. Galvanický prúd posúva účinné zložky cez štruktúru pokožky k bazálnej vrstve oveľa rýchlejšie a silnejšie, preto môžeme účinok ARTISTRY vidieť hneď po pár ošetreniach. Toto ošetrenie ( galvanoterapiu ) nesmie absolvovať človek s kardiostimulátorom a tehotné ženy až po konzultácii so svojim lekárom.

Aké sú VÝSLEDKY??? Hneď po použití je vidieť okamžitý účinok. Pleť je výrazne viac hydratovaná, vypnutá, dokonale hladká a doslova “žiari”. Galvanoterapia má účinok pôsobenia až 24 hodín, takže vplýva aj na vaše ďalšie ošetrenia pleti, ktoré nasledujú. Galvanoterapia je pri oboch režimoch kombinovaná aj so svetelnou LED terapiou na stimuláciu kolagénových vlákien, na podporenie liečby akné atď. Veľmi zaujímavé bolo pozorovať, že ten mega rozdiel a nádhernú pleť vidia klientky aj na ďalší deň po oštetrení.

Vedeli ste o tom, že našu pokožku chránia 3 ochranné vrstvy??? Vrstva odumretých buniek, vrstva tukov a kyslá vrstva, vrstva pH. Práve pri kyslej vrstve sa zastaví 90% výrobkov starostlivosti o pleť a neprenikne ďalej do hĺbky pleti. Vo chvíli, keď sa Dermasonic dotkne vašej pokožky, dochádza na chvíľu k neutralizácii ochrannej bariéry. Takže čokoľvek ste pred použitím Dermasonicu naniesli na pleť, v okamihu kontaktu s prístrojom dostávate do hĺbky vašej pleti. 

Tretí nástavec ULTIMATE EYE pôsobí účinne pri starostlivosti o očné okolie. Pomáha vypínať mimické, chronologické vrásky, pôsobí na sieť kapilár, v ktorých nedostatočne prúdi krv a zlepšuje ich priepustnosť, tým pomáha odstraňovať tmavé kruhy a opuchy pod očami.

Hlavica ULTIMATE EYE je rodiová, preto veľmi dobre rozvádza teplo, má antibakteriálne účinky, je veľmi dobre vodivá.

Práve vďaka teplu, ktoré Ultimate Eye hlavica vytvára, účinne a šetrne aktivujeme oleje obsiahnuté v očných krémov, zvýšime vstrebateľnosť účinných zložiek a pomáhame eliminovať kruhy pod očami, opuchy očí a vrásky v okolí očného okolia. Zvýšime produkciu kolagénu a elastínu, stimulujeme a aktivujeme fibroblasty. 

Hlavica Ultimate Eye sa môže používať 2 x denne, 360 stupňové ošetrenie očného okolia, cca 15 x na každom očnom okolí. Na pokožku naneste očný krém a prechádzajte s hlavicou smerom od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu ( na spodnom viečku )…potom od vonkajšieho kútika po nadočnicovom oblúku smerom k vnútornému (nikdy však nie na pohyblivom viečku ) 

Vďaka prístroju Dermasonic a jeho 3 nástavcom NAPLNÍME POKOŽKU ENERGIOU A ZVÝŠIME ÚČINNOSŤ NAŠICH KOZMETICKÝCH PRÍPRAVKOV.

Tak čo Vy na to??? Dohodnite si ukážkové ošetrenie prístrojom Dermasonic a povýšte Vašu domácu starostlivosť o pleť na profesionálne ošetrenie pleti v pohodlí domova.

Autor textu a fotografii: Daniela Víznerová www.krasavpopredi.sk